Kids Trucks: Puzzles

Eğitim Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 20 MB
  • Version 1.5.0
  • Dil Türkçe
  • Firma Scott Adelman Apps Inc
Kids Trucks: Puzzles mobil oyununda çocuklarınız kamyonlar ile macera dolu anlar yaşayacaklar.

Kids Trucks: Puzzles mobil oyunu minik çocuklarınızın resimde eksik olan kısımları tamamlayarak ilerleyecekleri başarılı bir mobil oyundur. Oyunumuzu Android  cep telefonunuza ya da tabletinize ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Bulmaca teması üzerine kurulu olan Kids Trucks: Puzzles  mobil oyununda macera dolu oyun sahneleri çocuklarınızı oldukça eğlendirecektir. 

Kids Trucks: Puzzles, eğlence unsurlarını bir araya getirdiği gibi aynı zamanda eğitim içerikli minik oyunlara da ev sahipliği yapmaktadır. Uygulama içerisinde birbirinden farklı 13 bulmaca yer alıyor. Her bir bulmaca inşaat teması üzerine kurulmuştur. Bu sebeple kız çocuklarından ziyade daha çok erkek çocuklarına hitap eden içerikler barındırmaktadır. 

Çocuklarınız bulmacalardan birini seçerek ekranda eksik olan parçayı tamamlamaya çalışacaklar. Sizde onlarla vakit geçirmek isterseniz oyunu birlikte oynayabilirsiniz. Ebeveynler ve çocuklar arasında iletişim kurmak açısından başarılı bir mobil oyundur. 

Kids Trucks: Puzzles, zorlayıcı içerikleri sayesinde çocuklarınızın çaba göstermesini ve başardıklarında ödüllendirerek mutlu olmalarını sağlıyor. Bulmacaları doğru bir şekilde tamamlayarak başka bir seviyeye geçebilirsiniz. 

Kids Trucks: Puzzles indir
DİĞER SÜRÜMLER