Kids Trucks: Puzzles

Eğitim Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 23,1 MB
  • Version 1.50
  • Dil Türkçe
  • Firma Scott Adelman Apps Inc
Kamyonları kullanmak için Kids Trucks: Puzzles mobil oyununda çocuklarınıza eşlik edebilirsiniz.

IOS işletim sistemi bulunan akıllı cep telefonunuza ya da tabletinize Kids Trucks: Puzzles  mobil oyununu indirerek çocuklarınızın oynamasına izin verebilirsiniz. 1-6 yaş arasındaki çocukların zeka düzeyine göre hazırlanmış olan oyun içerikleri çeşitli bulmacalar üzerine kurulmuştur. 

okul öncesi dönemde yer alan çocuklarınız eğlenceli animasyonların ve bulmacaların tadını çıkartacaklar. Her bir oyun onları daha fazla seviye geçemeye yönlendirecektir. Keyif alarak mobil cihazınızda vakit geçirmelerini isterseniz Kids Trucks: Puzzles oyununa sahip olabilirsiniz. Oyuna devam eden çocuklarınız çabanın sonunda başarabileceklerini öğrenecekler. Her başarılarında da ödüllendirilerek mutlu olacaklar. 

Doğru bulunan bulmaca sonunda havai fişek veya boya baloncukları patlayacak. Bebekler ve genç çocuklar için kullanımı kolay kontroller oyunumuzu çocuklarınız için daha da oynanır bir hale getiriyor. Sizde onlara destek olabilir ve daha başarılı bir oyun deneyimi yaşamalarını sağlayabilirsiniz. 

Cep telefonunuz sizin işinize yaradığı gibi biraz da çocuklarınızın işine yarayacaktır. Bunu da eğitici ve eğlendirici mobil oyunlar ya da uygulamalar ile yapabilirsiniz. Tercih edebileceğiniz Kids Trucks: Puzzles oyunu onları eğlendirecek bir oyun statüsüne girmektedir. 

Kids Trucks: Puzzles indir
DİĞER SÜRÜMLER